О кризисе в человеческой жизни

О кризисе в человеческой жизни

І жили вони довго та щасливо. Так частіше всього закінчуються казки та фільми з хеппі ендом. Але життя продовжується і кожен із нас буде зустрічатися з чимось новим, що підкидує йому «жАру» для його ж розвитку.
І наразі мова піде про кризу!!!Хотілося б зауважити, що криза – це не погано!!!!! Це просто неочікувана можливість стати іншим, нова ступінь індивідуальної эволюції. Хоча, коли ми в ній – часто буває дурно і ми не розуміємо, що відбувається!)
Кризи супроводжують людину на протязі всього її життя. Вони є очікувані – наприклад : вступ до Внз, одруження, народження дитини, вихід на роботу і т. д . Та неочікувані: звільнення, переїзд, хвороба, смерть близького, поява коханки у чоловіка і т. д.
Є і різне відношення у людей до цих змін. Зараз розглянемо!!!!
Хтось їх ігнорує, щоб себе не напрягати і нештовхуватись з необхідністю, щось змінювати…
Хтось впадає в безсилля і намагається знайти свого спасителя, ігноруючи власні ресурси…
Хтось бачить ситуацію, розуміє, що щось треба робити, але страх невідомого або ілюзорних наслідків паралізує і людина залишається роками у своїх переживаннях…
Хтось каже собі, що заслужив бути в тій ситуації, тому буду тягнути до кінця…
А хтось собі скаже, так я в цій ситуації, раз я в ній то вона моя! Мені за неї думати і шукати варіанти для того, щоб вирости з неї і стати ширшим своїм сприйняттям. І щоб там я не зробив, хай не так ідеально і страшно в одночас- це плід моєї роботи над собою.
Йти далі, зупинитись чи регреснутити. Це твій вибір. Кожен з них не поганий і не хороший- це просто ТВІЙ ВИБІР- роби його свідомо!

Ваш психолог Єрмолаєва Анастасія.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх